txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpgtxtAnkieta.jpg

O której godzinie Państwa zdaniem powinny być organizowane szkolne zebrania z rodzicami?

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP
http://www.kunin.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,23,61&id=396&action=show

Nasze osiągnięcia

Jesteś tu: Strona główna » Nasze osiągnięcia

W dniu 16 marca 2017r. w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”.

Mamy I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
czytaj więcej

Konkurs fotograficzny "MOJE FERIE ZIMOWE" rozstrzygnięty!

Z wielką przyjemnością informujemy iż konkurs na najlepsze zdjęcia przedstawiające zimowe szaleństwa został rozstrzygnięty.

Nagrodę główną otrzymał Krystian Rybaczyk z kl. IIIa.

Konkurs fotograficzny
czytaj więcej

W połowie września odbył się konkurs pt. "Patrzę, podziwiam, poznaję, chronię uroki otaczającej nas przyrody". Organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goworowie, a fundatorem nagród Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Pierwszy etap miał formę testu i odbył się w szkołach. W ten sposób wyłoniono uczestników finału, w którym wzięli udział uczniowie ze szkoły w Kuninie, Szczawinie, Pasiekach i Goworowie. Laureatką konkursu wiedzy została uczennica kl. IV  naszej szkoły Zuzanna Gurzyńska, pokonując w finałowej rozgrywce również uczniów gimnazjum.

EKO KONKURS
czytaj więcej

Podobno każdy Polak zna się na medycynie. Wie, jak zdrowo żyć. Chętnie udziela rad innym… Ale czy każdy potrafiłby swoje myśli wyrazić wierszem? I to w dowcipnej i zwięzłej formie? Na pewno nie! W naszej szkole z tym tematem zmierzyła się Julka Sobotka z klasy piątej.  Napisała wiersz promujący zdrowy styl życia, który został wyróżniony w konkursie literackim pod hasłem "Kto zdrowia nie szanuje, ten na starość żałuje". Uroczysty finał odbył się 10 kwietnia 2014 roku. 

Kto w naszej szkole wie, jak dbać o zdrowie?
czytaj więcej

W dniu 6 maja 2013r. drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Kuninie uczestniczyli w IV Gminnym Konkursie Przyrodniczym pod hasłem "Co słychać w lesie?" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Szczawinie i Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie. Tegoroczną edycją był konkurs plastyczny pod hasłem "Jakie korzyści daje nam las?". 

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |