Aktywna Tablica

Jesteś tu: Strona główna » Aktywna Tablica

Rada Ministrów - 19 lipca 2017r.- podjęła uchwałę w sprawie ustanowienia Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”.

W ramach programu szkoły podstawowe zostaną wyposażone w tablice interaktywne, projektory, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe.

Szkoła Podstawowa w Kuninie na wniosek dyrektora ubiegała się o dofinansowanie zakupu tablic interaktywnych i otrzymała je w pierwszej turze programu.

W styczniu 2018r. w ramach programu zostały zakupione dwie tablice interaktywne, projektor, projektor ultrakrótkoogniskowy oraz zestaw głośników.

• Scenariusze