txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpgtxtAnkieta.jpg

O której godzinie Państwa zdaniem powinny być organizowane szkolne zebrania z rodzicami?

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP
http://www.kunin.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,23,61&id=396&action=show

Dzień Nauczyciela na wesoło

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum wydarzeń 2017/2018 » Dzień Nauczyciela na wesoło

Dzień Nauczyciela na wesoło

W październiku jak co roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwane Dniem Nauczyciela. Aby uczcić to wyjątkowe święto 13.10.2017 roku odbyła się akademia. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: emerytowani nauczyciele: panie W. Wójcik, T. Świętochowska, pan A. Bełdycki, ksiądz kanonik J. Kacperski oraz pani wójt. 

Na wstępie publiczność zachwyciły wdzięczne występy przedszkolaków przygotowanych przez panie: A. Kanclerz i B. Sotomską. Następnie uczniowie pod kierunkiem p. M. Twardziak i p. K. Drabota zaprezentowali parodię dnia szkolnego. Uczniowie docenili nauczycieli za ich codzienny trud, poświęcenie, czujność, troskę o dobro swych wychowanków. W podzięce wręczyli laurki  z życzeniami.

Po przedstawieniu głos zabrał pan dyrektor, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował gronu pedagogicznemu za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym zawodzie. Ponadto wręczył nauczycielom nagrody dyrektora szkoły.

Do życzeń dołączyła również pani Wójt. Pan dyrektor Paweł Jagielski otrzymał Nagrodę Wójta Gminy Goworowo. Na zakończenie przewodnicząca Rady Rodziców zaprosiła nauczycieli i gości na poczęstunek.


tekst: M. Twardziak,

foto: K. Kaczmarczyk