Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia 2017/2018 » Mikołajki

prezentów  bez liku.
Pełno dzisiaj wszędzie
radości i krzyku.

Mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, na który wszyscy z utęsknieniem czekają. 6 grudnia 2017 roku grupę przedszkolną z p. Bożeną Sotomską i uczniów z klasy II i III z p. Anną Karamuz ze szkoły w Kuninie odwiedził Święty Mikołaj. Przyniósł ze sobą worki pełne prezentów.  Z radością, w zamian za piosenkę lub wierszyk  zostawił dzieciom podarunki. Dzieci długo będą pamiętały wspólne zabawy z Mikołajem.

Wraz z Mikołajem w klasach i na korytarzach szkolnych pojawiła się świąteczna i zimowa dekoracja, pięknie ozdobione drzewka, zewsząd  słychać „mikołajkowe” i świąteczne piosenki.

Przedszkolaki miały jeszcze jedną mikołajkową niespodziankę. Wizytę złożył dyrektor szkoły Pan Paweł Jagielski. Poprowadził zajęcia z programowania. Maluszki były zachwycone robotem, który po zaprogramowaniu wypełniał wszystkie ich polecenia. Niechętnie i z żalem pożegnały się z taką super zabawką. Chciałyby, aby robot pozostał w klasie na zawsze.

Tekst, foto: B. Sotomska