W krainie wierszy Juliana Tuwima

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum wydarzeń 2017/2018 » W krainie wierszy Juliana Tuwima

W krainie wierszy Juliana Tuwima

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce po raz kolejny zorganizowała konkurs dla uczniów klas I-VII szkół podstawowych z powiatu ostrołęckiego. Tegoroczna edycja dotyczyła twórczości polskiego poety i nosiła tytuł „W krainie wierszy Juliana Tuwima”.

Wzięli w nim udział uczniowie z naszej szkoły:

- klasa I: Monika Runo, Maja Sikora;

- klasa III: Wojciech Podlasin, Maria Krupa, Gabriela Andrzejewska;

- klasa IV: Marcel Jagiełło;

- klasa VIa: Aleksandra Wójcik, Alicja Jagiełło, Hubert Adamczyk, Błażej Babicz;

- klasa VIb: Karolina Skarżyńska, Dominika Kozłowska.

W kategorii klas IV-VII uczennica Dominika Kozłowska zajęła pierwsze miejsce. Praca konkursowa przedstawiała utwór „Ptasie Plotki”.

Zwyciężczyni gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

Tekst: Anna Miłek

Zdjęcia: Anna Miłek, Elżbieta Kozłowska