"Dzięki Tobie wiem kim jestem" - Wielkanoc 2018

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum wydarzeń 2017/2018 » "Dzięki Tobie wiem kim jestem" - Wielkanoc 2018

"Dzięki Tobie wiem kim jestem" - Wielkanoc 2018

Człowieka nie można zrozumieć bez Chrystusa. A raczej człowiek nie może sam siebie zrozumieć bez Chrystusa.”

Ostatniego dnia przed świętami wysłuchaliśmy programu słowno-muzycznego pt. "Dzięki Tobie wiem kim jestem", który uświadomił nam jaki był sens cierpienia Chrystusa i jaki jest sens cierpienia człowieka.

Wysłuchaliśmy życzeń złożonych przez pana dyrektora Pawła Jagielskiego, a następnie w klasach dzieliliśmy się jajkiem, życząc sobie nawzajem zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.

Piękną dekorację przygotowała p.Sylwia Zięba, oprawę muzyczną p.Konrad Drabot, a wyboru tekstów dokonała p.Katarzyna Dzwonkowska.

tekst: K. Dzwonkowska, foto: S. Zięba

foto, film: D. Kubiak